Co nabízíme
Projekty domů a rekonstrukcí domů

Zajišťujeme kompletní projekční služby pro rekonstrukci či novostavbu objektů. V případě rekonstrukce zpracujeme zaměření, dále architektonickou studii včetně 3D vizualizace, kompletní projekt pro schválení a realizační dokumentaci. Provádíme inženýrskou činnost, což znamená, že pro Vás zařídíme všechna potřebná povolení na úřadech. Provádíme autorský dozor. V případě Vašeho zájmu zpracujeme návrh interiérů.

Rekonstukce bytů a komerčních prostor

Zajistíme zaměření stávajícího prostoru, včetně stavebního průzkumu. Vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci od studie včetně 3d vizualizace, po projekt pro schválení od úřadu. Vyběháme všechna potřebná povolení. Můžeme pomoci s výběrem dodavatelů stavby. Provedeme autorský a technický dozor.

Interiéry bytů, domů, komerčních prostor

Navrhujeme interiéry jak soukromých, komerčních tak občanských staveb. Nejprve zpracujeme dispoziční řešení, které dále rozpracováváme. Vybereme pro Vás vybavení interiéru, navrhneme barevné a materiálové řešení a řešení osvětlení. Provedeme autorský a technický dozor.

Konzultační a poradenská činnost

Kupujete pozemek, dům či byt? Poraďte se s námi! Koupě nemovitosti je významnou životní investicí, kterou je třeba dobře zvážit. Provedeme analýzu stavu nemovitosti, posoudíme možnost realizace Vašeho záměru a odhad výše investic. Vlastníkům nemovitosti poskytujeme poradenství s realizací jejich záměru.

Pasportizace budov

Chybí Vám výkresová dokumentace stávajícího objektu? Nabízíme vyhotovení pasportu budovy, který je základní výkresovou a tabulkovou dokumentací budovy. Jedná se o zjednodušenou výkresovou dokumentaci, která obsahuje půdorysy všech podlaží s tabulkami místností, řez a pohledy na objekt. Pasport se zpracovává zejména chybí-li archivní dokumentace objektu a slouží pro vlastní užívání stavby (např. pronájem) nebo jako podklad pro plánovanou rekonstrukci či úpravy.

Projekty pro Zelená úsporám

Zpracováváme projektovou dokumentaci, která je nutným podkladem pro získání dotace v programu Zelená úsporám.

Návrh přípojek a rozvodů vodovodu, kanalizace a plynu

Zpracováváme projekty přípojek i vnitřních rozvodů vodovodu, kanalizace a plynu. V případě zájmu zajistíme i potřebná vyjádření správců sítí.

Při naší práci si zakládáme na komunikaci s klientem, profesionalitě a spolehlivosti.

Webdesign a realizace IDENTA - idea & identita